Het jaarlijkse bowlingtoernooi, de Boekenbeurs bij het Oude Tolhuys, ons bezoek aan de Nationale Conventie. Allemaal activiteiten die vanwege de uitbraak van het Corona-virus helaas niet door kunnen gaan. Ontzettend jammer, maar begrijpelijk. Veiligheid en gezondheid staan bij al onze activiteiten voorop. Daarom gaan alle geplande activiteiten tot ten minste half juni 2020 niet door.

Onze club gaat natuurlijk niet bij de pakken neerzitten. Daarom houden we contact met elkaar via Whatsapp en videobellen we met de app Houseparty. Ondertussen is er ook een commissie opgericht die zich richt op de vraag wat wé wel kunnen doen voor mensen om ons heen in dit Corona-tijdperk. Tips of ideeën? Deel ze gerust, wij steken onze handen graag uit de mouwen, ook op afstand. Mail je idee naar info@leoclubutrecht.nl.

Blijf gezond, en hopelijk tot snel!
Leo Club Ultrajectum