Yes, yes, yes! Eindelijk weer een actie waarbij we onze handen uit de mouwen konden steken en elkaar konden zien. We stonden te trappelen om mee te doen aan NLdoet, een initiatief van het Oranjefonds.

Op zaterdag 29 mei 2021 fietste het overgrote deel van onze club naar Scoutingclub Utrecht Oost. We reageerden daarmee op een NLdoet-oproep om deze club te helpen met o.a. schilderen, snoeien, maaien en tegelen. In onze kluskleren gingen we aan de slag met kruiwagens, poetsdoeken en kwasten.

Terwijl de dolfijnen (de kids van de scouting) gingen kanoën werd ook nog de vlaggenmast rechtgezet, de bosmaaier in gebruik genomen en werden twee big bags met zand over het terrein gereden. Een goede lunch in de zon maakte deze dag compleet!

We geven deze actie…. 5/5 sterren! De spierpijn de volgende dag? 1 ster.